Të shtunën në Big Brother VIP Albania janë rikthyer katër nga banorët e eliminuar më parë.

Njëri nga katër banorët e dëshiruar të publikut për t’u rikthyer ka qenë edhe Kiara, e cila është ribashkuar me Luizin.

E teksa e kanë kaluar natën bashkë, ka pasur momente romantike në mbrëmjen e djeshme mes çiftit.

Foto: Big Brother VIP Albania/YouTube

Ata kanë kaluar natën së bashku duke i shprehur njëri tjetrit mallin dhe lumturinë që janë sërish bashkë.

Duket se tashmë janë më afër se kurrë me njëri tjetrin.

Luizi i zhveshur ka qëndruar sipër Kiarës duke e puthur dhe ledhatuar vazhdimisht.

SHPËRNDAJE