Supermodelja Miranda Kerr ka mahnitur sërish, teksa është shfaqur në një set fotosh. Ylli i Victoria’s Secret, e konsideruar se një prej modeleve më të bukura dhe me trupin më të mira, është shfaqur topless, duke treguar format e saj të mrekullueshme.


SHPËRNDAJE