SHQIPTARËT VAZHDOJNË TA VOTOJNË SHTETIN VRASËS  TË FYROM-it, TË CILIN VEND  ENDE BOTA NUK E NJEH SI “NACI” E AS SI “DËRZHAVË” ..

 

Kthehu te “Home”, faqja kryesor e agjencisë, shiko poshtë (VIDEO,-tek TV Presheva Jonë)

…masakrat maqedonase, dëgjo këngën fashiste dhe raciste maqedone kundër shqiparëve…me parullat “vdekje shqiptarëve” (“smrt siptarima” !)

———————————–

JA EDHE KOMENTET E JUAJA:

 

www.preshevajone.com

Agjencia informative Presheva Jonë

 • Rita Vehapi, Ilir Ramadani, Daniela MC et 21 autres personnes aiment ça.
  • Jeton Zibakeshtu duan Kauret ose ma mir SLAVET e maqedonis

  • Altin Lleshifuuuuck macedonia….

  • Arbri Moselexombiemrintimsekextulodh hajt ropt npidh

  • Dorjan Kalaj te Qifsha fare fisin o maqedoni

  • Redi Xhepexhiujo ju qifsha flamurin o bastarda te mutit qe nuk dini akoma nga e keni vendlindjen o bastarda ju ka shkerdhy grat greku e serbi prandaj shani shqiprin o ju qifsha ropt po maqedonia cereku esht maqedons se te tiert jan shqipe me dy koka o rrac me e kot ne planet qe jeni

  • Ardit Gjeta bejne te fortin ne shkup se ska shume shqipetar atje

  • Mondi HibrojMotren ne p kush e ka me shqiperin

  • Lepurushja Tirones Vdekshin vet tgjith ishalla…

  • Ardit Gjeta pse sthone “vdekje shqipetareve” ne struge sepse ka me shume shqiptare se maqedonas

  • EL ShaarawyKeshtu kan qef ato,por ska zog kurve qe e vret shqiptarin kto robqira vetem me kalamoj merren.jua kam qi ropt sa te me dalin para

  • Elidon Rusto hajde te na hani koken e k…

  • Saimir Cupi Shqiqtaret ju qifshin ato shkupjanet

  • Ardit Qafoku vdeshin ata te gjith

  • Miçi Xhepio ju qifsha motrat perse nuk plas naj luft dhe tua qijm ropt ti shfarosim

  • Kushtrim SHabani Vdekje per ju gjithashtuu deri tekk i fundit sllav

  • Mondi HibrojKshu bejne keta ropq.,.,. kur nevrikosen ta marrin nd goj kur ske mendjen

  • Djali MirditorKush nga ju din me shkrue maqedonish,dhe shani me liber shpije.keta bira kurvash!doju vije dita dhe ketyre që dojesin pa shtetë epa atedhe si aregjite?ishalla plas lufta eta shohin me shqipetaret.

  • Tosy Kallithea cne maqedonia shan shqipetaret mer vlla???ne sikur e kemi mire me maqedonsat.. ajd ropt motrat pra mu ne p.. c a me te thon!!

  • Taulant Kryeziu Flamurin e faren e fisin e kombin edhe Fejen jav qifsha Maqedonve !
   Fuck them!

  • Bigm So Icyboy o ju maqedonasit jeni me ju a qi motrat dhe ropt ku i keni se nk ju ka ardh e keqe nga shqiptari o ropqimat e mutit

  • Andis Rrushiu vdekshin edhe kalamajt maqedonasve

  • Cek Shekisell ne nejs prap lufta ene da shofem vdekja e kujt oshte po skina xhi ti bojm ali ametovicit qe sdin edhe me fol ne parlament po roft pdsh

  • Florim Shabani Cek mir e kan shqiptar se votjshin ali ametin Qeeee maje shtii

  • Besir AlimiOoo kto kopila serbsh jan racen va qifshaa :@ Zdin ala vetin pi ka kan dal dojn me bo shtet po ka mu bo ILIRID kjo mut maqedonii Ishalla e bojm shtet te 3 Shqiptar :)Ke Crknete Kaurii :@

  • Herailda Bregu Po ata skane b… me u kap me shqiptaret bejn si te fort ne tok te tyre e shkoj e rrafin dhe femijet shqiptare ne maqedoni po hajdeni njeher ketu se zorret kukurec do ja u bejm ne skena llafe kena vepra… fuck you all maqedoni qe as morrat sju kan hik akoma….

  • Indrit Krasniqi ropt mu ne pidh

  • Erjon BeratKush injorant ben like sa bylysha mund te jeni

  • Ilir Ramadanio shqiptar a jemi gjalla naj kun a kemi ra ne gjum po te qohemi edhe ti thojm stop dej ktu ke ndoshta po e don vitin 2001 si ta dojn na jemi ktu o ali qohu fol se 1miljon jemi me ju qi ropt ktyne te zive se ran um vjen emrin me ja u permen rrnoft kombi shqiptar se shpejti SHQIPERIA NATYRALE o shqiptar tfala nga kumanova

  • Bomb FirstO ilir nuk i takon popullit t thjesht kjo detyr kur kemi kto n krye t shtetit q as nuk flasin gjys llafi se i bie pushteti ktyre kurvave…Pse nuk e ngre zerin sala??Pse e shet detin pse krijon ligje n favor t ktyre skileve dhe hijenave???JAU THEM UN PSE!!Q TI THOT SHQIPTAREVE JU SOLLA LIBERALIZIMIN E VIZAVE JU FUTA N NATO DHE N FUND KERKON DHE BE..POR Q T FUTEMI N BE MJAFTON Q NJ SHTET ANTAR SI GREQIA T MOS PRANOJ DHE NE NUK FUTEMI..prandaj ky shet kurv rri urt dhe esht i gatshem DHe me byth t futet n BE…Q populli shqiptar si delet t pranojn se beri dicka q ja vlen..Ikni mor ju qifsha robt.

  • Tonyy Montanao maqedonia shqiptaret i kane qi motren mbare botes prandaj na keni inat se juve jo ju qijme po ju perdhunojme

SHPËRNDAJE