Mesfushori turko-gjerman është vënë nën radarin e kampionit të anglisë Manchester United,raportojnë mediat Angelze.
Manchester United e ka kontaktuar menaxherin e futbollistit për tu interesuar nëse ai po mendon të largohet,por me sa duket shpresat e djajve të kuq janë prerë që në fillim pasi që kanë marrë një përgjigje të qartë dhe jo shpresëdhënëse nga mesfushori i cili u ka thënë “Unë po ndihem si kurr më parë në Madrid,dhe nuk kam ndërmend të lëvizi që këtu“.

SHPËRNDAJE