Quhet Jojo Babie dhe ka mb 4 milionë ndjekës në Intagram.

Femna e mashkuj adhurojnë format e saj bombastike, Jojo po ban namin tashma në rrjetet sociale me foto provokuese.

Ajo cilësohet si nji konkurrente e fortë e Kim Kardashian

SHPËRNDAJE