hotsxx“Kush është vajza që foli në emrin tim..” paska deklaruar Ermita Mehemeti pas i pushoi goja dhe kembët pas aferes seksuale para me shume se nje muaji  e cila, po mundohet me e pezi mut me shurre. Ajo në vend qe te reagonte menjere apo te thoshte po ate dite se nuk eshte zeri im, ajo tash del pasi, sigurisht  e paska mesuar anetaret e  BDI-së tash ne prag te zgjedhjeve , sepse gazi i dhevte per partine qe me ket afere xhumbus-sex  virtual ven ne pikpyetje fitoren e partise se saj qe i takon, pra te shefit te saj Ali Ahmetit.

Deputetja  nga radhët e BDI-së, në Parlamentin e Maqedonisë, Ermira Mehmeti, përmes një postimi të saj në facebook ka shpërthyer serish qe duket tahs e ka verjetur trupin  e saj duke thënë se “se ne telefon nuk eshte zeri im” qe duket reagim i vnshem pas seksit vitural ne telefon me jaranin Musa Xhaferi qe e qojshin pordhe piskam “of, of ufaaa…jepi, jepi pak ma nalt e pak ma poshte..”

Deputetja Mehmeti, të cilës muaj më parë iu publikua një audio-incizim në të cilin dëgjohej një bisedë që thuhej se ishte bërë mes deputetes Mehmeti dhe një kolegu të saj nga partia. Gjuha që u dëgjua në këtë audio-incizim shkaktoi shumë revoltë tek simpatizantët e deputetes shqiptare.  Ermira Mehmeti deri sot nuk kishte dhënë shumë informacione rreth vërtetësisë së incizimeve, duke mos dashur të deklarohej me idenë që me rastin është duke u marrë Prokuroria. Megjithatë, Mehmeti sot ka thënë se ajo ka mbetur e vetme dhe pa përkrahje as të partisë së saj BDI, në gjithë këtë aferë të montuar.

Ermira Mehmeti përmes një shënimi në facebook paska bërë publik “emrin e nje vajza që i dëgjohet zëri në incizim, për të cilën thuhej se ishte Ermira Mehmeti.” Sikur shipotzarwe tme ahnge rbari e me i besue, se spaska valla emra sa teduahs te vajzave shqiptare. E cila me kete “emër te ri” qe ajo e zbulon kolegun e saj Musen e ben “kurvar” e veten mundehet ta laj?! Kësai i thone me lajt mut me shurrë?! E cila Musa Xhaferin e qet “kurvar”. Ndoshta edhe Musa mundet me dal neser, valla as une s jam aty ne telefon.. Kesaj i thone: oj Ermira moj,  cili Mus, qaj që ta ka trrus!

SHPËRNDAJE