Nuk është sekret tanimë ajo çka ka parë dhe çfarë e ka tërhequr aktorin Leonardi DiCaprio tek Erin Heatherton.  Ajo pa fije marre…zhvishet …sikur per inati te te rinjev me i kall krejt….Kush mundet me e flladit pak…VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]Modelja bionde është shfaqur sërish me bikini me motive të ngjashme me lëkurën e kafshëve ndërsa ka pozuar për linjën e të brendshmeve të “Victoria Secret”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Modelja 23 vjeçare prej gjashtë muajsh është vendosur edhe më shumë në qendër të vëmendjes pasi ka nisur të frekuentohet me aktorin DiCaprio.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

SHPËRNDAJE