Kim Kardashian ka nisur të marrë pilulën kundër shtatëzanisë që në moshën 14 vjeçare e sugjeruar nga e ëma.

Këtë fakt e tregoi vetë Kim në kuadër të një interviste të dhënë për Oprah’s Next Chapter, spektaklii ri televiziv i Oprah Winfrey.

Aty ajo tregoi se ka qenë e lidhur me një djalë që kur ishte 12 vjeç, ndërsa shprehet se donte të humbte virgjërinë me të.

“Mamaja më tha që nuk ka problem, vetëm më rekomandoi që të merrja pilulën. U tregua shumë e hapur dhe e ndershme me mua”, u shpreh Kim.

Deklarata e saj ngjalli një sërë reagimesh, ndërsa në vijim u komentua edhe lidhja me të dashuri ne saj aktual Kanye West.

SHPËRNDAJE