Këngëtarja dhe modelja amerikane, Aubrey O’Day vazhdon të përparojë në karrierën e saj duke veshur sa më pak gjëra. Pasi ka pozuar në revistën Playboy, ajo u shfaq në plazhet e Majemit, me një kostum plazhi që tregonte shumë, jo vetme jashte bikinive pore dhe brenda tyre…LIKE PER TE VAZHDUAR ME TUTJE…[wp-like-locker]

 

Vetë ajo tentoi të imitonte vajzat e Baywatch, por ishte shumë larg Pamela Anderson. O’Day thotë se ka vënë ca kile, por duket se nuk e ka merak. Madje as interesi i madh i paparacëve nuk e shqetëson.

 

Vetë ajo tentoi të imitonte vajzat e Baywatch, por ishte shumë larg Pamela Anderson. O’Day thotë se ka vënë ca kile, por duket se nuk e ka merak. Madje as interesi i madh i paparacëve nuk e shqetëson. [/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

 

 

SHPËRNDAJE