Disa imazhe që tregojnë përgatitjet e Hudson për t’u bërë pjesë e show-t, sjellin një pamje shume sensuale dhe provokuese të aktores. Hudson duket në një pozë seksi….VAZHDON me LIKE…

Fansat e show-t amerikan, ‘Glee’ mezi po e presin sezonin e ardhshëm, ku do të ketë një rol edhe aktorja e njohur Kate Hudson.

…teksa është duke kërcyer me një mashkull nga ku vihen re format perfekte të trupit dhe sensualiteti i aktores së famshme. 33-vjeçarja mendohet se do të jetë pjesë e 6 serive të ardhshme të serialit muzikor, shumë popullor në SHBA.

 

SHPËRNDAJE