Mediat raportojnë se Kanye West ka vendosur të kompozojë një album ku i gjithi do të jetë i përbërë nga ulërima kafshësh. Ai ka bërë një provë gjenerale me këtë lloj tingulli në këngën me Jay-Z por tanimë dëshiron ta çojë projektin më tutje. Një burim pranë Kanye tha se ajo u ka rrëfyer miqve të ngushtë për këtë si projektin më të afërt dhe më interesant.

SHPËRNDAJE