Sot, ne mesnate ka nderruar jete ne moshen 64 vjeqare Nazim Hajrush Halili nga fshati Sefer komuna e Presheves.

Njoftohen miqt dhe dashamiret se varrimi i te ndjerit behet sot, me namazin e drekes.

Ne si redaksi i shprehim ngushllime familjes se te ndjerit.

SHPËRNDAJE