(AIK-Presheva Jone)

 

Përderisa deri më tani ishte enigmë se kush është në të vërtet e dashura e superyllit adoleshent Justin Bieber,tani më mund ta kuptoni se ajo është bukuroshja Selena Gomez.

Justin dhe Vanesa duket se kanë një lidhje romantike pasi që të dytë së bashku janë parë duke shëtitur rrugëve në një lagje të Beverlli Hills raportojnë mediat britanike.

SHPËRNDAJE