Këngëtarja “22-vjeçare” (ne fakt 42) tregoi format në një kostum shumë të ngushtë transparent të zbukuruar me diamante për të mbuluar pjesët intime deri tek “kutija” magjike…VAZHDON përmes LIKE...[wp-like-locker]

Jennifer Lopez ka nisur turin e saj botëror të quajtur “Dance Again” në Panama, mbrëmjen e kaluar.

 


Gjatë turit botëror Jennifer Lopez do të veshë kostume të dizenjuara nga stilisti libanez Zuhair Murad.

Janë 6 kostume që Murad ka dizenjuar për portorikanen.

Pas koncertit në Panama, Jennifer do të udhëtojë në Kanada dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës para se të nisë koncertet në Europë në muajin nëntor.
[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE