Për t’mos i hyrë në hakë femrave, sepse agjencia jonë ka lexuese, vizitorë edhe femra..por edhe disa “meshkujve” tjerë (po e dini pak a shumë për kë e kemi fjalën:-))) po ju prezentojmë sonte një mashkull, ama mashkull a… një bukurosh. 

[wp-like-locker][/wp-like-locker]Gjatë paraqitjes së tij në Festivalin e Filmit në Cannes në qilimin e kuq, ai ja besoi veshjen stilistes së firmës Guçi, Frida Giannini etj..Po cili eshte ky mashkull i cili kur del në publik femrat i shkulin flokët apo i i bëjnë buzët gjak duke i kafshuar… cili nga femrat konsiderohet seksi dhe vajzat (jo vec ato) e shohin shpesh në  ëndërr, e tranohen pas tij.. e ky është…Robert Pattinson. Dhe ja fotot dhe Viedo-ja  e këtij simpatiku…dhe ngdalës vjza mos u shtyeni s ekenmi për ta parë të gjitha nata eshte  e juaja sonte…Por, tashmë dihen arësyet, jemi të obliguar që përmes Like t’i kaloni pak qaste me Robertin…[wp-like-locker]

 

Robert Pattinson cilësohet si një nga meshkujt seks simbol të viteve të fundit. Nuk është vetëm imazhi i fytyrës së tij që josh femrat, por edhe stili dhe veshja që e ka kthyer në një ikonë edhe për meshkujt. E mesa duke pamja e tij e ka një sekret. Pattinson vishet përherë me firmën italiane Guçi, shkruan NOA.

Gjatë paraqitjes në Festivalin e Filmit në Cannes në qilimin e kuq, Robert ja besoi veshjen stilistes së firmës Guçi, Frida Giannini. Ndërsa ka dhënë dhe detaje për rrobat që përdor.

“Frida më ka mësuar mua një gjë: të kem gjithmonë kontakte të mira me firmën Guçi”, tha aktori. “Ata janë absolutisht të pabesueshëm. Sa herë që unë kam pasur nevojë për një veshje, Frida më ka bërë në kohë rekord një veshje të mrekullueshme”, tha ai, duke zbuluar dhe markën e kostumeve që vesh shpesh.

 

 

[/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE