largea_101331405857161Mësohet se vetë lojtari u ka thënë shokëve të ekipti se dëshiron të qëndrojë në Bernabeu.

Pas blerjeve vjen dhe momenti i largimeve dhe talenti Isco mund të jetë një nga të sakrifikuarit te Real Madridi. Me ardhjen e Toni Kroos janë reduktuar së tepërmi hapësirat për lojtarin spanjoll dhe menjëherë drejt tij ka nisur interesimi i Milanit, Liverpoolit dhe Sevillas të cilët kanë kërkuar informacion për situatën e 22-vjeçarit. Mësohet se vetë lojtari u ka thënë shokëve të ekipti se dëshiron të qëndrojë në Bernabeu.

SHPËRNDAJE