Irina Shayk ka gjetur rrugën e protagonizmit duke sfiduar të dashurin e saj Cristiano Ronaldo. Në një kohë kur Portugalia u skualifikua nga gjysmë finaleja e Kampionatit evropian të futbollit Euro 2012, Irina ka zënë faqet e medias rozë. Bukuroshja ruse ka nxjerrë në pah linjat trupore dhe padyshim që ka shkëlqyer.
 

SHPËRNDAJE