Ndërsa Cristiano Ronaldo u desh të përballej me një moment jo të mirë pas humbjes në Gjermani në kuadër të gjysmë finaleve të Ligës së Kampioneve e dashura e tij shfaqet triumfuese. Modelja Irina Shayk është shfaqur në të brendshme duke bërë një tjetër fushatë reklamimi. 26 vjeçarja ruse e veshur me të brendshmet bardh e zi ka arritur të krijojë një imazh provokativ dhe sensual. Pasi realizoi fotot, Irina në profilin e saj në rrjetin social shkruajti se “Është koha për reçipeta perfekte”.http://www.botasot.info/reklama/irina-shayk-hot1.jpg


SHPËRNDAJE