Fabio Capello, Foto: Topnews 

Interi thuhet të ketë hapur bisedimet me Fabio Capellon për të zëvendësuar Rafa Benitezin në stolin nerazzur.

Massimo Moratti është ngopur nga rezultatet e dobëta nën teknikun spanjoll dhe tashmë thuhet se Moratti është i gatshëm t’ia ofrojë përzgjedhësit të Anglisë kontratë.

Il Corriere dello Sport pos Capellon i sheh si kandidatë për stolin e Interit edhe Diego Simeonen, Walter Zengan, Pep Guardiolan dhe Leonardon. /Telegrafi/

SHPËRNDAJE