Fatmire Sinanaj, shtatzënë me ish burrin e Kimit Krisin (foto…video)

Ish burri i Kim Kardashian, basketbollisti Kris Humpries së shpejti do të bëhet baba..e ky quni apo kjo goca kur te rritet shkon te dajt ne Minnesota te Amerikes…po si mbet shtatyene, kur dhe ku mesoni me poshte… VAZHDON përmes LIKE...
[wp-like-locker]Ish e dashura e tij, shqiptarja Fatmire Sinanaj është tremuajshe shtatzënë dhe thotë se basketbollisti 27-vjeçar është babai i foshnjës, njofton TMZ.
Kjo mund t’i sjellë shumë probleme Humpriesit në procesin e shkurorëzimit me yllin televiziv Kardashian.
Mbrojtja e basketbollistit thoshte se Kim ishte martuar me të vetëm për shkak të vëmendjes televizive dhe se ndarja me Kim e kishte shkatërruar Krisin. Por duket se lajmi nga Fatmira Sinanaj do të ndryshojë shumë gjëra, transmeton portali Editorial.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE