Aktorja shqiptare përjeton momentet e Marilyn Monroe në Kanë

Për aktoren shqiptare Arta Dobroshi, kjo qe dita e saj e shkëlqyer. Ajo u bashkua me yjet e tjera të Hollivudit në Festivalin e Filmit në Kanë.

Por për fat të keq, ajo përfundoi me faqe të skuqura kur era ia ngriti fustanin pak më shumë nga sa pranohet. Ylli gjendet në Kanë për prezantimin e filmit Trois Mondes “Tri Botë” ku luan sëbashku me Raphaël Personnaz dhe Clotilde Hesme…VAZHDON pasi ta klikoni LIKE

[wp-like-locker]Fotot e shprepura nga fotografët i dhanë asaj “momentet Marilyn Monroe”, gjë që i dha edhe vëmendje të konsiderueshme nga media. Bukuroshja brune kishte veshur një bluzë të bardhë dhe fund blu, ndërsa të brendshmet dukej se i kishte në ngjyrë mishi. 25 maj 2012….

[wp-like-locker][/wp-like-locker][/wp-like-locker]

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

 

SHPËRNDAJE