Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Haxhi Shala, ka zhvilluar disa aktivitete zgjedhore me banorët e Brekocit të Gjakovës dhe me banorët e Drenocit të Malishevës.

Këtë e ka bërë të ditur, Haxhi Shla përmes faqes së tij zyrtare në facebook.

Postimi i plotë i z. Shala:

“Edhe sonte, Drenoci tregoi mobilizim dhe mbështetje për zgjedhjet e 14 shkurtit dhe për fitoren e madhe që po vjen.
Drenoci është rreshtuar për z.Ramush Haradinaj, president dhe për kandidatët e AAK-së për deputet.
Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10
#RamushHaradinaj1
#HaxhiShala10
#AAK135”

SHPËRNDAJE