Ish sulmuesi legjendar i Arsenalit dhe kombëtares francëze,Thierry Hanry,tani më luan në kambionatin Amerikan të futbollit dhe po tregon një formë të shkëlqyer atje duke dhuruar spektakël,ndeshje pas ndeshje.

Ndaj San Jose ishte ndeshja e tij e fundit me New York Red Bulls ku ai tregoi formën e tij të shkëlqyer shpejtësin dhe precizitetin në pasime,që rezultuan me fitore prej 3:0 që I kënaqi jo pak tifizët vendas.

 

 

SHPËRNDAJE