Francesco Totti do duhet ta mbajë një sy në kampionatin evropian të futbollit Euro 2012 dhe rrugës që do të bëjë Itali në të. Por ai patjetër që nuk duhet të harrojë të mbajë syrin tjetër tek bashkëshortja e tij, modelja Ilary Blasi. Bruneja është fotografuar nga paparacët ndërsa ndodhej në plazh në Florida.


SHPËRNDAJE