download111Reperi Gold AG është shumë aktiv me sjelljen e projekteve të reja muzikore.

Sot, në ditën e parë të Muajit të Shenjtë të Ramazanit, reperi ka publikuar këngën me titull ‘Pa namaz’, shkruan Bota Sot.

Kënga është publikuar me videoklip dhe i referohet besimit islam.

SHPËRNDAJE