Roma i është ofruar Manchester Unitedit për të bërë një oifertë huazimi për Anthony Martialin, raporton Gazzetta dello Sport, transmeton Sportali.net.
Martial nuk arriti të gjejë veten në formacionin startues nën urdhërat e Jose Mourinhos sezonin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një largim këtë verë.

Reprezentuesi francez së fundmi mohoi spekulimet se ka qenë në bisedime që të largohet nga “Old Trafford” para fillimit të edicionit të ri. /Sportali.net

SHPËRNDAJE