Terim ka një ëndërr përsa i përket merkatos së Janarit: Kakanë! Ashtu sic raportojnë dhe mediat e huaja, tekniku i Galatasaray ka pranuar interesimin për brazilianin e Realit të Madridit duke deklaruar se ka menduar gjatë për futbollistin dhe dëshiron ta ketë në ekip pasi Kaka është një lojtar fantastik.

Trajneri tha se ai dhe presidenti i klubit dëshirojnë ta marrin brazilianin pasi do të ishte përfekt për skuadrën turke, por nuk mjafton vetëm dëshira pasi vetë Kaka për momentin dëshiron të qëndrojë në Madrid.

SHPËRNDAJE