Frank Lampard ka hedhur poshtë spekulimet për të ardhmen e tij dhe u zotua se do te qendroje  në Chelsea

 

Ylli i mesfushës, 34 vjeçari, ishte i lidhur me një lëvizje në Kinë dhe një marrëveshje në LA Galaxy.

 

Zërat shfaqur javën e kaluar kur Lampard dhe agjent Steve Kutner ishin fotografuar ulur me David Beckham në një ndeshje Galaxy.

“Unë jam këtu në Los Anxhelos për pushime thotë Lampard

 

“Becks u pezullua për këtë ndeshje, kështu që ai erdhi dhe u ul me ne dhe ne kishim një bisedë të mirë, kjo është e gjitha.

 

“Tani unë jam vërtetë në kërkim përpara për të marrë përsëri besimin e trajnerit  te  Chelsea. Unë jam ndjerë i aftë dhe i freskët dhe unë jam I gatshëm  për të shkuar drejt fitoreve të tjera me Chelsin.

 

“Lëndimi im në kofshë është shëruar plotësisht dhe tani ndoshta jam gati, edhe pse kam  humbur Euro ishte një në maskim për mua.

 

“Unë kisha një verë të plotë off dhe unë jam gati për të shkuar mbrapa për të filluar punën e madhe për sezonin e ri.

“Ne kemi më shumë të shikojmë përpara për në Kupën e Botës dhe Superkupën e k ampionatit.” Fatlum Hetemi

SHPËRNDAJE