Cesc Fabregas mund të transferohet në Real Madrid gjatë kësaj vere.

dfdMesfushori i Chelseat, Cesc Fabregas dëshiron të largohet nga Stamford Bridge gjatë afatit kalimtar të verës, pas mungesës në garat evropiane.

Ai mund të kthehet në La Liga, por jo te Barcelona, tek e cila skuadër ka thënë se nuk do të kthehet kurrë më, shkruan Don Balon.

Fabregas mund të transferohet në Real Madridi, pasi presidenti Florentino Perez ka shfaqur sërish interesim për të, pasi mendon se do të përshtatej shumë mirë me Kroos dhe Modric.

SHPËRNDAJE