Hulumtimet e  agjencisë informative “Presheva Jonë” njoftojnë se sharmi i një shqiptare 25 vjecare  mund të jetë shkaktare e shkatërrimit të dashurisë mes  Kardiashan dhe Humpheriesin. Tek ne shqiptarët, meshkujt  dikur femrat i “mashtronin” ( i shtinin n’dorë) me karramela, por Kris Humphries  duke se Fatmrien e kishte “mashtruar” me bileta basketobolli ?!

Ky djali që po e qujanë herë Kris e herë Humpheriesin  a kishte  tradhtuar Kardashinin me vajzën shqiptare…”Presheva Jonë” ka rritur t’i zbulojë mbi 10 foto intime të nxehta, madje edhe nudo të vajzës shqiptare me Humpheriesin..që mund t’i zbuloni më poshtë…

 

 

JO « LIDHJE » POR, shkurt e shqip Fatmire Sinanaj ne krevatin e Kardiashanit me Humphriesin..PO KUSH ESHTE KJO SHQIPE E MALIT…QË E LA ME GISHTA N’GOJË KARDIASHANIN..?

 

Për shkak fotove të nxehta, erotike..VAZHDON…jemi të obliguar të vejmë Like për mbrojtjen e  fotove nga fëmjët të cilët nuk posedojnë fb …. [wp-like-locker]

Kris Humphries, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, takohet me 25 vjeçaren “Myla”-n alias Fatmire Sinanaj që mediat tona folën pak për njëfarë lidhje të vogël ?! Nuk dimë kjo lidhje mund të quhet e madhe apo e vogël, kur ajo, shqiptarja eshte shtrirë në shtratin e madhë me Humpheriesin…
Ata u takuan në një hotel me 5 yje në New York ku edhe punon Fatmirja, vajza shqiptare  e pasionuar pas sportit, sidomos basketbollit dhe një tifoze e rregullt e lojërave të New Jersey dhe falë Krisit ajo dhe familja e saj gëzojnë bileta speciale. Ky Kris-i duket se frikësohet nga shiptarët se mos po i kris Krisi-it dikah dhe fillimisht ai flet “but”  duke thënë se “ajo është vetëm një fqinje…” mirëpo udhëtimi i tyre në Miami tregon që ata janë çift. Se fqinjë të mirë, me i mar lakmi në plazha bashkë, buzë për buze, në shtrat bashkë..Ani kojshike si je, a  je mirë..?! J))) Rroftë amerika me kojshiket !..do të thoshte ndokush…

 

Se eshtë vetëm kojsjhike lecxoni këta tituj që i hasëm në mediat amerikane dhe  gazetat tjera botërore..: « Kris Humphries dating Fatmire Sinanaj, Kim Kardashian look-alike – report », « Fatmire Sinanaj, Chris Humphries Getting Serious: REPORT », « Kris Humphries Dating Sexy New Girlfriend Myla Sinanaj »

Pra, ish-bashkëshorti i Kim Kardashian, Kris Humprhies, duket se po takohet si “shpesh” me një 25 vjeçare e cila quhet Fatmire Sinanaj, por nga të gjithë njihet si “Myla”. Kris ka thënë se ai e ka vetëm fqinje vajzën, pamvrësisht se ata janë fotografuar në një plazh të duken më shumë se fqinjë.  TMZ ka provuar të marrë atë në telefon për ndonjë koment por nuk ia ka arritur ndërkohë Kris nuk ka dhënë ndonjë koment për këtë. Kris Humphries thuhet se ka një të dashurën e re dhe emri i saj është Fatmire “Myla” Sinanaj. Sinanaj, një Kardashian Kim lookalike, thuhet se është parë në ndeshje basketbollit të ndryshme në të cilat Humphries ka luajtur bashakrisht (Kris Humphries reportedly has a new girlfriend and her name is Fatmire “Myla” Sinanaj.Sinanaj, a Kim Kardashian lookalike, has reportedly been seen at various basketball games in which Humphries has played in.)

Tek ne shiptarët, meshkujt  dikur femrat “mashtronin” me karramela, por Kris Humphries  duke se Fatmrien ee kishte “mashtruar” me bileta basketobolli ?!

Fatmire Sinanaj, e dashura e re Kris Humphries është një gjë fantastike zeshkane. Fatmire (po që është emri i saj REAL), i njohur gjithashtu si Myla në Sinanaj duket të jetë duke marrë vendin e ish Kardashian (Meet Fatmire Sinanaj, Kris Humphries’ new girlfriend and she is a brunette stunner. Fatmire (yes that is her REAL name), also known as Myla Sinanaj seems to be taking the place of Kris’s ex Kim Kardashian)   Ne nuk kemi shumë informacion në lidhje me Mis Myla ende, por burime ttona njoftojnë se  ajo është nga Nju Jorku dhe ndoqi “Ellenville High School” në New York. Ajo citon si kuotat e saj të preferuar, “Gjithçka ndodh për një arsye” dhe “Ju jetojnë vetëm një herë.”

TMZ gjithashtu është njoftuar se Myla punon në një hotel me 5 yje në Nju Jork dhe se është vendi ku ajo u takua dhe breg sipas thashethemeve, dy kanë qenë datojnë që nga janari. Dashura e re e Kris Humphries është Fatmire Sinanaj (kush ai është takim për 5 muaj) aksionet e reja Kris Humphries është e dashura më shumë të përbashkët me tij Kardashian flaka ish Kim shumë se vetëm një ngjashmëri kalon. (Kris Humphries’s new girlfriend is Fatmire Sinanaj (who he’s been dating for 5 months) Kris Humphries’s new girlfriend shares more in common with his former flame Kim Kardashian than just a passing resemblance.) Kris dhe Myla alias shqiptarja me emrin Fatmire Sinanaj, ishin fotografuar së bashku në Miami Beach gjatë fundjavës. TMZ thotë Kris është mohuar ata janë një çështje – por pretendon të ketë brenda informacion për të kundërtën.
Kris Humphries , flet vet për një dashurën e re!

Kris-i dhe Fatmirja me  njëri-tjetrin takohen rregullisht, sidmos uikinedeve,  duke u takuar në lojëra të basketbollit të ndryshme, në rrejtin  New Jersey Nets (i quajtur tani Brooklyn)  Ashtu si Kardashian, zeshkane e dinte se si të Accessorize. Ajo mbante një çantë dore dhe i kushtueshëm Gucci veshur sandale modës bardhë.  Para dasmës Quickie, Humphries datë Bianka Kamberi, një 28-vjeçar infermiere kanadez, i cili ishte gjithashtu plot me figura dhe flokë të errët dhe konsiderohet si një ‘i vdekur zilja’ për Kim. Ai kishte takuar Kamber në një klub nate Toronto në vitin 2008, por theu me të kur ai u takua dhe u martua me Kardashian vitin e kaluar. Ka pasur thashetheme 6 ‘9 “atlet kishte pajtuam me Kamberin pas divorcit të tij, por ato thashethemet duket të pabazuara.

Fatmire Sinanaj dhe Chris Humphries  ME fotot më poshtë më psohtë thuhet se janë një gjë më shumë se një “lidhje”,  janë n jë dashuri  serioze. Ndërsa fotografëve  e çiftit ,  nuk janë të ditëve të fundit, por ato datojnë të paktën që prej janarit.  Martesa Kris Humphries ‘për Kim Kardashian përfundoi pas shtatëdhjetë e dy ditësh. Kim paraqitur kërkesa për divorc në tetor 31. Por një raport i ri sot thekson se nga janari Humphries tashmë ishte marrë seriozisht me një grua, femër tjetër. Por, NY Post pretendon se Fatmirja  për Humphries  është sikur dje Kardishian një “Look Alike”[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE