Fjolla Morina pretendon se duket si Kim Kardashian

Këngëtarja, Fjolla Morina, ka publikuar një foto mjaft të nxehtë. Ajo që bie në sy janë format e këngëtares. Megjithatë, në këtë set vihet re një ngjashmëri me Kim Kardashian, jo vetëm nga format e bollshme të Fjollës, por edhe nga look-u që ajo ka bërë. Gjithmonë ka dashur të tërheqë vëmendjen me pozime të nxehta. Në fund të fundit çfarë ka Kim më shumë sesa Fjolla, e cila di përherë të jetë intriguese, seksi dhe në top-formë? vazhdon…Ja edhe foto e saja hot dhe seksi bashkë me videon..por për përkujdesin  e fëmijëve nga këto foto. Ato mund t’i shikoni përmes LIKE..Jufalmnderit për mirëkuptim..[wp-like-locker]

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina nuk shquhet për ndonjë aftësi vokale apo për ndonjë hit që do të mbahet mend ndonjëherë. Vetëm se me anë të trupit dhe linjave seksi ka bërë emër në skenën shqiptare. Edhe këtë radhë ajo vjen me një sesion hot të cilin e ka realizuar këto ditë, ndërkohë që mundohet të krahasohet me Kim Kardashian, vajza e cila po çmend botën me paraqitjet e saja.

 

Fjolla Morina – Zemer spo ta fal ( Official Video )

 

Kengetarja Zajmina Vasjari ka disa kohe qe ka “humbur” per fansat, sepse gjate kesaj vere ajo eshte angazhuar me se shumti ne mbremje muzikore, kryesisht ne Kosove dhe nuk ka dale me nje klip per muajt e nxehte.

Por ne kete foto qe shihet, kengetarja eshte shnderruar serish ne bjonde, shihet duke u puthur ne menyre shume intime me kengetaren Fjolla Morina, me te cilen ka nje miqesi te vecante. Vajzat jane aq prane me njera tjetren, sa gati puthja e tyre e shkembyer sic duket ne buze, mund te konsiderohet si lesbike.

 

Por ne kete foto qe shihet, kengetarja eshte shnderruar serish ne bjonde, shihet duke u puthur ne menyre shume intime me kengetaren Fjolla Morina, me te cilen ka nje miqesi te vecante. Vajzat jane aq prane me njera tjetren, sa gati puthja e tyre e shkembyer sic duket ne buze, mund te konsiderohet si lesbike.

 

 

Vithet dhe gjoksi, pjesët me të cilat këngëtaret joshin

Vithet dhe gjoksi janë pjesët në trupin e fem-rës që zgjojnë më shumë interes te bota mashkullore. Këtë sekret tashmë e dinë të gjithë fem-rat dhe për të ‘’trazuar’’ ndjenjat e tyre, në këtë kohë të nxehtë ato provokojnë në mënyra të ndryshme. Shqiptarët veçanërisht janë të dhënë pas vitheve dhe gjoksit të madh, ndërsa këngëtaret tona shfrytëzojnë këtë rast duke i reklamuar ato.

Fjolla Morina dhe Shkëndije Mujaj njihen si dy nga femrat më seksi të skenës shqiptare, si dhe me përmasa trupore të cilat lakmohen edhe nga femrat e tjera. Gjoksi i Fjollës dhe të pasmet e Shkëndijes lirisht mund të përdoren edhe për reklama të cilat do të zgjonin interes të veçantë. Shkëndija në një jaht në Dubai ndërsa Fjolla në bregdetin e Ulqinit, këto janë fotot e fundit më provokative të cilat i kemi siguruar për ju… PanoramaPlus

 

Fjolla Morina do të vijë sot në një rrëfim të sinqertë për suplementin e së shtunës. Këngëtarja seksi nga Kosova, e cila sapo ka publikuar videon e saj të fundit “Boy” rrëfen në këtë intervistë për pushimet, mëritë mes kolegeve dhe sekretet e të qenit në formë.

Veç të tjerash, bukuroshja ndalon edhe në një pjesë delikate të jetës së saj, siç ishte martesa në moshën 17-vjeçare dhe lindja e vajzës. Marrëdhënien që ka sot me të bijën dhe lutja që Fjolla i bën. Dashuria dhe mashkulli ideal për këngëtaren. Çdo të thotë të jesh seksi sipas saj dhe ikonat që e frymëzojnë. Rrëfehet Fjolla, seksbomba e Kosovës.
Fjolla si po kalon këto kohë?
Me gjithë të nxehtin e këtyre ditëve po arrij të relaksohem, ndonëse angazhimet në mbrëmje, që janë të zakonshme për këtë sezon janë të shumta, unë po arrij të ndjehem e qetë.
Me çfarë po merresh?
Jam duke punuar në disa koncepte për një ndryshim të stilit të muzikës që bëj. Kryesisht po merrem me krijimet e reja. Së shpejti do të dalin edhe rezultatet e këtij angazhimi.
Ku ke pushuar këtë verë?
Që në fëmijëri pushimet zakonisht i kam kaluar në Ulqin. Kam qenë në disa vende për pushime, por në fakt Ulqinin e konsideroj si njëfarë pushimi relaksues. Kur jam atje, ndjehem se jam me pushime.
Cili është vendi më i bukur që ke vizituar ndonjëherë për pushime?
Para disa vitesh, vizitova Dubain. Është vend i mrekullueshëm, ashtu siç raportohet në media, megjithatë mua më pëlqejnë qytetet e thjeshta, jo me ndërtesa gjigande. Por Dubai ishte i bukur.


Sapo ke nxjerrë këngën tënde të re “Boy”, si është pritur?
Më duket se po pranohet mirë nga publiku.
Në klip ti vjen si një kopje e Rihannës? Je frymëzuar prej saj?
T’ju them të vërtetën, nuk është se unë e kam përgatitur skenarin, por jam pajtuar me të. Sot ka kaq shumë prodhim në botën artistike të muzikës saqë është vërtetë sfidë të jesh 100 % origjinal. Më pëlqen Rihanna, sigurisht do të përvetësoj ndonjë detaj edhe prej saj.
Cilat janë ikonat që të frymëzojnë?
Marilyn Monroe, më duket një ikonë karizmatike dhe e talentuar.

Që nuk ka vajzë që të mos bëjë një foto në tualet, është vështirë se gjendet. Krejt normale në fakt, pas trukut dhe veshjes për të dalë, secila do një konfirmim të punës që ka bërë e pse jo, një memorizim të çastit kur çdo gjë duket perfekte.

Por, në rastin kur vajza është një këngëtare, është më selektive në prezantimin e tyre. Pasi kjo foto e Fjolla Morinës, vajzës që do medoemos të jetë pjesë e muzikës shqiptare, mund të jetë shumë mirë për albumin personal të saj, por jo për t’u prezantuar tek publiku. Kështu Fjolla, herë tjetër o zgjidh ambientin e duhur për të pozuar, ose mbaji për vete këto foto…

Jul – 07 | Posted by: | 2 comments.

Vajza e skenës, e cila hyn në listën e femrave më seksi shqiptare, si duket po i shijon shumë mirë këto ditë të nxehta vere.

Ne zbuluam këtë foto, e cila si duket është realizuar nga brigjet e Detit Jon të Shqipërisë, ku ka pushuar, por edhe ka xhiruar klipin e saj më të ri. Mësuam se është një këngë shumë ritmike verore dhe në bashkëpunim me reperin Loco, me producent Don Arbas.

Fjolla duket jo vetëm seksi, por edhe me ngjyrë çokollatë në këtë foto që zbuluam, ndërsa për këtë kostum rrobash banjë është kujdesur dizajnuesi Valdrin Sahiti.

 

‘’Ka kohë që njerëzit kanë dashur të më shohin me dikë dhe shpeshherë edhe kanë spekuluar për lidhje të ndryshme që gjoja kam pasur, mirëpo unë gjithnjë i kam përgënjeshtruar dhe u kam thënë se në momentin kur ta gjej princin e ëndrrave do ta bëj publike. Dhe kështu fillimi i vitit 2012 solli fat në dashuri për mua, sepse takova princin tim. Tani jam në një lidhje me dikë që e dua shumë dhe do ta dua deri në frymën time të fundit.

 

Ja pra, ky është tipi im, është personi që më bën të lumtur, që më bën të qesh, më bën ta dua dhe më do, një tip që më kupton, më përkrah në profesionin e këngës, më çmon dhe i di vlerat e mia”, kështu kishte deklaruar këngëtarja Fjolla Morina, gjatë një interviste dhënë në Kosovë për lidhjen e saj të re me biznesmenin Kushtrim Geci.


Është një nga këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Kosovarja Fjolla Morina, ka ngjallur shumë reagime dhe ka ndezur epshin e shumë meshkujve me fotot e publikuara. Siç duket, Fjolla ka arritur forma shumë të mira trupore dhe sikundër dihet, arma e saj më e fortë është gjoksi, i zmadhuar disa numra pas një ndërhyrjeje kirurgjikale.

 

[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE