Lajmi për realizimin e filmit të parë porno me personazhe shqiptarë zgjoi një interes të veçantë tek publiku shqiptar gjithandej ku jetojnë, edhe përkundër kritikave të shumta të cilat erdhën në adresë të projektit të ri. Nëse shikon videon dhe fotot e aktrimi në filmat seksi të aktoreve shqiptare shumë pak dallon nga filmat italain (ta zëmë nës tilin e Emanuella -1 apo -2…apo filmat e brazilieneve dhe ruskave në plazheet e Saint-Tropesë…VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]

 

Regjisori i filmit tregoi se së shpejti ky film do të shfaqet në ekranet shqiptare dhe skenat hot të këtij projekti, publiku shqiptar do të ketë mundësinë t’i shohë së shpejti, shkruan panorama.
Ne mësojmë se premiera e filmit do të shfaqet në maj pikërisht në njërin nga kanalet satelitare, si dhe në një televizion maqedonas, Kanal 5 plus. Ky do të jetë projekti i parë i kinematografisë hard në shqip dhe me personazhe aktorë shqiptarë.  Erioni, regjisori i filmit, na bën me dije se ai së bashku me grupin e tij së shpejti pritet të shfaqen edhe me një tjetër projekt pune.

Stafi i Erion Murizit, që prej një kohe të gjatë merret me organizime festash ku preferohen balerinë të zhveshur, tregon se ka kohë që bën këtë punë si striptizman, ndërsa filmi ka qenë një eksperiencë e madhe në karrierën e tij. E derisa filmi pritet që së shpejti të ketë premierën e tij në disa televizione, stafi i “Erioni show” bën organizime të ndryshme edhe për gjininë e fortë. Disa nga balerinat e tij marrin pjesë nëpër organizime të ndryshme qofshin ato edhe private, ndërsa në këto mbrëmje ato shfaqen tërësisht nudo për kënaqësinë e publikut mashkullor.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

—————————————-

JA EDHE KOEMNTET E JUAJA:

  1. Edhe aktoret shiptare në filma porno… (Foto + VIDEO)
    www.preshevajone.com
    Agjencia informative Presheva Jonë
    · · Partager
SHPËRNDAJE