Jack Grealish dhe Phil Foden janë paralajmëruar për sjelljen e tyre jashtë fushës nga trajneri Pep Guardiola.

The Telegraph raporton se kanë dalë së bashku pas ndeshjes me Leeds të martën mbrëma, transmeton Gazeta Express.

Trajneri i Manchester Cityt ishte i pakënaqur me gjendjen në të cilën ata ishin të nesërmen në seancë rikuperimi.

Kujtojmë se në Premierligë kalendari do të jetë i ngjeshur në festat e fundvitit dhe Guardiola i dëshiron të gjithë lojtarët në formën e tyre më të mirë.

SHPËRNDAJE