suosssCyrih, 20 qershor -Jo vetem eskspertët e UEFA-s  apo specialistet e futbollit, por edhe keto dy bukuroshe kane komentuar  ndeshjen mes Natit te Zvicrës dhe komëtares shqiptare. Nje teelvzon zvceran en studio ka ftuar  dy bukureshe zvcerane specialiste te Fitness-it dhe Modele Anja Zeidler së bashku me mikesh e saj më të mirë Andrea te cilat kane komentuar ndeshjen me shqiptaret, njofton agjencia e lajmeve “Presheva jonë” nga Zvicra. Pra shikone eshte kjo tifozja bukuroshja spanjolle qe kalli publikun, nudo n’midis stadiumit… Pamjet jane maskuar nga redaksia per shkak rrespektit dhe ruatjes së fëmijeve. Pra, vetëm te rriturit +18 mund t’i shohin keto foto[wp-like-locker]

deshshcbcvvMadje këto dy bukoroshe zvicerane jo vemen se kane komuntuar por edhe për hater te tifozeve, shikuesve shiqiptare dhe zviceran ato pa hezituar hops…jane deshur para flamurit kombëtar kuqezi (shiko foton dhe VIDEO-n) te sigurar nga “Presheva jonë” enkas  per ju…Shiko poshte VIDEO-N. +18… Kujdes, 100 metra larg fëmijët dhe gjesendet plastike…[/wp-like-locker]

 

 

SHPËRNDAJE