Résultat de recherche d'images pour "duda balje"Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës Dude Balje, vazhdon të mbetet njëra ndër gratë deputete më të bukura cka jo rastzesisht oleget e saj msheposh e qujane princese. Tani që ka filluar muaji i madherueshem Ramazanit, Duda shfaqet e mbuluar me shami si një besimtare e devotshme. Duba Balje permes agjencise se lajmeve “Presheva jonë” ka uruar Ramazanin qytetareve te Kosoves dhe Presheves. Eshte kjo deputetja e 46 qe agjeron Ramzanin.

Duda Balje princesa e parlamentit te Kosovës qe po pushton mediat kosovare me sharmin dhe bukrine e saj

Image associéeAjo çdoherë arrin të bie në sy me veshjen e saj elegante. Shumë herë u komentua nga se nuk po i përmbahej kodit të veshjes në Kuvend

Ndryshe, Duda Balje disa herë kishte folur për veshjen e saj, pasi ishte bërë temë në media dhe rrjete sociale. Ajo pati thënë se i pëlqen të vishet bukur qe sipas saj edhe Zoti i don ata te mbajne veten, dihet pa e tepruarImage associée

L’image contient peut-être : 2 personnes, dont Nefail Maliqi, personnes souriantes, personnes debout

SHPËRNDAJE