Dua Lipa e ka shijuar një darkë dhe disa kokteje me shokët e saj në Soho derisa ka treguar fizikun e saj duke veshur një xhaketë fermerke.

Ajo është kthyer në Londër për festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Tani, Dua Lipa ka kaluar kohë të çmuar me miqtë e saj në shtëpi pasi që ka shtruar një darkë dhe ka përgatitur kokteje në Soho të enjten në mbrëmje.

Këngëtarja kosovare, 27 vjeçare, është dukur e bukur teksa ka pasur veshje të zakonshme në këtë paraqitje të saj.

SHPËRNDAJE