Djali i heroit Myrte Zeneli ka reaguar me ane te nje postimi te tijin ne facebook, kundrejt keshilltarit te Albin Kurtit, Shkelzen Gashi i cili sot ka ofenduar UÇK-ne.

Ja postimi i plote i tij ne facebook.

Bab asnjeherë nuk kam reaguar as shkruar deri sot per asnje politikan. Jam munduar qe të rri largë nga politika dhe qe tere jeten ta ruaj me kujdes personalitetin tend te Heroit.
Myrt sot jam ndi shumë i zhgenjyer me vendin tim, një perfaqsues u lartë i shteti po akuzojka që UÇK ka kryer krime!!
Kosova nuk po bëhet qysh deshte ti, Kosova që ti derdhe gjakë, e që deshte me shumë se jetën.
Gjaku yt u bëft dritë për brezat që po vin, e i mallkoft mbeturinat Serbo sllave si soji i keti Shkelzenit

SHPËRNDAJE