Sulmuesi i njohur i që ka luajtur për shumë skuadra të mëdha dhe Kombëtaren italiane, Antonio Cassano, mund të përfundojë te Flamurtari i Vlorës. Ai tashmë është në bisedime me drejtuesit e Flamurtarit ku edhe mund të luajë në gjysmën e dytë të sezonit.

Sulmuesi ka mbetur aktualisht pa ekip dhe dje ka qenë në kryeqytetin shqiptar, ndërsa sot do të udhëtojë drejt Vlorës.

 

SHPËRNDAJE