Ish-gjenerali i UÇK-së, dhe njëherit deputet i Kuvendit të Kosovës nga AAK, Daut Haradinaj së fundi duket të ketë zhvilluar një takim me disa ish-bashkëluftëtarë të tij.

Haradinaj shihet përkrahë gjeneralit Agim Çeku.

Sipas tij janë edhe shumë bashkëluftëtarë të tjerë që atij i mungojnë.

“Me Gjeneralët e mi të preferuar dhe bashkëluftëtarët që jau hjeki kapuçin!  Natyrisht se po mungojnë Sylejman Selimi, Sami Lushtaku e dhjetëra të tjerë.”, ka shkruar Haradinaj përbri fotos.

SHPËRNDAJE