Cristiano Junior edhe zyrtarisht është pjesë e Manchester United.

Siç njoftojnë mediat në Angli, 11-vjeçari ka nënshkruar për Manchester United dhe do ta veshë fanellën me numrin shtatë, sikur babai i tij.

Ai do të luajë me të rinjtë e djajve të kuq që shpresojnë që një tjetër lojtar si Ronaldo do të rrisin për të ardhmen.

CR7, kishte thënë kohë më parë se Cristiano Junior mund të bëhet futbollist i shkëlqyer, sepse ka shpejtësi dhe driblim, por që duhet të punojë dhe të kërkojë më të mirën nga vetja.

SHPËRNDAJE