Shqiptari nga Prishtina i gatshëm t’ja fus n’gjoks këngëtares serbe 150 mijë euro ?! Po kush eshtë ky boss?…. V A ZH D O N….përmes klikimit në Like

Qëllimi LIKE është thjesht për ruajtjen e fëmijëve për t’mos i shikuar fotot.. falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA


[wp-like-locker]Biznesmeni Ramiz Haliti ofron Natasha Bekvalac një shumë të madhe parash prej  150.ooo eurosh për një orë, për të kënduar për ditëlindjen e tij të dyzetë në qendër të Prishtinës, shkruan gazeta serbe “Kurir”, njofton agjencia informative “Presheva Jonë”

 

Preshevë, 3 qershor

Ramiz Haliti, një biznismen  i njohur kosovar në qendër të Prishtinës do të organizojë një festë të madhe me rastin e   ditëlindjes së tij, të 40-të.  Ai dëshiron që këtë përvjtor ta pres me zërin e Natashës. Për një orë shfaqje e saj Natashës ju janë (folur) premtuar  150 .000 euro nga ka biznismen shqiptar nga Prishtina, ka shkruar në numrin e sotëm gazeta serbe “Kurir”, njofton agjencia informative “Presheva Jonë”…Se sa eshte kjo e vertetë, këtë mund ta (de) konfrimoj edhe vetë biznismeni Ramiz Haliti.

 

Miqtë e Ramizit për ditë duke u përpjekur për të përmbushur një dëshirë të tillë për ditëlindjen e  tij, por ideja e tij, duket se nuk do të realizohet, tha një burim të afërt me po yllin për ketë medium.

[wp-like-locker][/wp-like-locker]– Natasha, nuk ka për qëllim për të shkuar në Prishtinë dhe, më në fund, nuk ka para që do të mund ta qonin ate ätje në Prishtinë për  kënduar. Ajo s’ka gjë  kundër askujt, por nëse një admirues, sikur ky zotëriu shqiptar nga Kosova , sikur ai shqiptari nga Kosova, mund të shohin dhe dëgjojnë kur të duan në disa nga koncertet e saj në Serbi dhe në Evropë – thotë burimet e Kurir.[/wp-like-locker]

SHPËRNDAJE