(AIK-Presehva Jone)

Rio Dejeniero, 10 dhejtor

Gisele Bundchen mendon se pastrimi është ‘terapeutik’. Bukuroshja braziliane, e cila djalin 12-muajsh Benjamin me burrin Tom Brady, dhe ndihmon rritjen e djalit të tij trevjeçar Jack, thotë se që kur është bërë nënë, një prej gjërave të saj favorite është të pastrojë shtëpinë e saj.

“E dua këtë. Pastrimi i shtëpisë është në fakt terapeutik për mua. Të qenit prind më ka dhënë një perspektivë të re në jetë. Nuk mund ta them me fjalë se sa shumë më pëlqen”, ka thënë supermodelja.

SHPËRNDAJE