Brad Pitt, duhet të lërë fronin e aktorit më seksi të Hollywood.Kloni i tij është Chris Hemsworth, 28 vjec, vjen nga Melburni i Australisë dhe në 2009 debutoi në ekranin e madh në Star Trek.

Sot është në rolin Thor, heroit legjendar të Marvel, protagonistit të filmit të drejtuar nga Kenneth Branagh, që pritet të dalë në kinema më 27 prill.

Aktori është i gjatë 191 centimetra, flokë bjondë, sy të kaltër, një mashkull tepër i bukur.

SHPËRNDAJE