Kush po thotë se Bill Clinton është plakur ?!


 

Skandalet duket se nuk kanë për ta lënë rehat ish-presidentin shumë të dashur të amerikanëve, Bill Clinton. Pas çështjes së nxehtë të Monica Lewinski, që e vuri në shënjestër të mediave për një kohë të gjatë ish-presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ja ku vjen edhe ‘skupi’ i radhës. Bill Clinton, bashkëshorti i sekretares amerikane të Shtetit, Hillary Clinton shfaqet në një foto shumë miqësore me dy pornostare.

 

Bill Clinton në foto me dy pornostare

Bill Clinton ishte në Monako në një “Nights Monaco”, një gala e organizuar nga princi Albert II. Dhe kjo ishte një shoqëri shumë të mirë, raporton agjencia informative “Presheva Jonë” duke ju referuar (Bill Clinton avec des stars du porno à Monaco ) mediave nga Monaco.

 

 

Monaco, 24 maj

 

[wp-like-locker]Në këtë mbrëmje  autoritet e  Principatës së Monakos kishin ftuar personalitete prestigjioze por edhe bukurshet e botës. Princi Albert II i pri dje një festë për të mbledhur para për themelimin e një fondacioni bamirës që mban emrin e tij. Kjo organizatë ka për qëllim mbrojtjen e mjedisit dhe promovimin e zhvillimit të qëndrueshëm.

 

 

Mes të pranishmëve ishin edhe Billy Zane, pastaj Diane Kruger, Joshua Jackson me shokun e tij, Rose McGowan, Princi Albert II vetë dhe Bill Clinton, ish-presidenti amerikan. Duke përfituar nga mundësitë argëtuese,Clinton  shkoi në një kazino nëMonte Carlo, ku ai u takua me gratë e bukur të planetit. Ish kreu i shtetit ka rënë dakord që të fotografohetm, mAdje edhe postuaar edhe në llogarinë e tij Twitter.

 

[wp-like-locker][/wp-like-locker]Aty kishte prezent yje dhe aktor profesionalë të kinemasë pornografike (Bill Clinton avec des stars du porno à Monaco )  bashkë me Brooklyn Lee, ku  fitoi Çmimin AVN (e barabarte e Oskar e X) për skenën e seksit më të mirë në “Asspossible Mision”  Kalorës i tij i dytë, bjonde që ngjitet dhe  përshtaten me ish-presidentin, asnjë tjetër përveç Tasha Reign, gjithashtu një aktore e filmave të rritur. Dhe tash nu dihej e nuk merrej vesh  kush nga kush…kanë raportuar mediat e Monacos.

SHPËRNDAJE