Familja Berluskoni duket se do të impenjohet edhe më tepër tek klubi I Milanit këtë e kanë bërë të ditur mediat Italiane pasi që vajza e kryeministrit Italian Silvio Berluskoni së shpejti do të mar një rol menaxhues në klub.

Barbara Berluskoni e bija e presidentit të klubit Italian a.c.Milan nga dita në ditë pritet të marrë një post të lartë menaxhimi në klubin Italian.

Ajo shprehet se puna të cilën do ta marrë ajo në klub do ti shërbej asaj si përvoj e madhe në aspektin e zhvillimit professional.

“Babai ende do ta mbaj presidencën,madje nuk I kam kërkuar të ma liroj mua atë post,ai ka një lidhje sentimentale me Milanin dhe besoj se do të ishte e vëshitrë për të,të them të drejtën edhe përgjegjësit janë të mëdha” ka përfunduar Barbara

City takohet me Alveshin

Drejtuesit e skuadrës nga “sitizens” anglez janë takuar këto ditë në Barcelona me Alvesh me të cilin kanë shqyrtuar mundësinë e sjelljes së tij në Manchester.

SHPËRNDAJE