“Jam shumë e lumtur dhe e nderuar që jam numri 1 në renditjen e 100 femrave më seksi…VAZHDON përmes LIKE... [wp-like-locker]

Bar Rafaeli është shpallur si femra më seksi e vitit 2012 nga revista për meshkuj ‘Maxim’ dhe modelja izraelite ka falenderuar të gjithë votuesit nëpërmjet profilit të saj në Twitter.

 

“Jam shumë e lumtur dhe e nderuar që jam numri 1 në renditjen e 100 femrave më seksi të ‘Maxim’. Faleminderit!”, shkroi 26-vjeçarja në rrjetin shoqëror.

Për herë të parë revista i kërkoi lexuesve të vendosnin se kush do të ishte pjesë e listës.

Në vend të dytë u rendit aktorja Olivia Munn, ndërsa në vend të tretë një aktore tjetër: mila kunis  Katy Perry dhe Olivia uailld  plotësojnë pesëshen e parë të renditjes.[/wp-like-locker]

Për cka Like ?…thjesht për mbrojtjen e  fëmijëve nga fotot, që nuk i takojnë  moshës (-18+)  së tyre.

Ju falemnderit për mirëkuptim !

REDAKSIA

SHPËRNDAJE