Kryetar i Mitrovicës dhe kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Agim Bahtiri, ka publikuar një video ku shihet duke ecur në sheshin e Mitrovicës me kandidatet për asambleiste nga lista e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai thotë se ecja nëpër qytet është matja më e saktë për një kryetar, kjo pasi që qytetarët i duartrokasin dhe thërrasim emrin e tij.

Postimi i Agim Bahtirit:

Ecja nëpër qytet është matja më e saktë për një kryetar!

Faleminderit Mitrovica ime!

 

 

SHPËRNDAJE