L’image contient peut-être : texteL’image contient peut-être : texte

Poetja e fjalës së shkruar erotike Boton librin e saj të tretë me radhë.  Nesër bëhet promovimi i librit të saj me titullin ” Stërpikat e Qumështit ”  Ceremonia fillon nga Ora 17:00 në Biblotekën e Qytetit “Hajdin Berisha”, njofton agjencia e lajmeve “Presheva Jonë”

Pas “Meditime Rinore” dhe “Udhëtim nëpër Parajsë” nga autorja Antigona Gashi neser per lexuesin shqiptare autorja e vetme në Kosove me ketij lloj zhanri krijues, vjen me librin e trete.  “Stërpikat e Qumështit ”  titullohet libri  i radhes i Antigona Gashi. Libri ende nuk ka dal në shtije pasi pritet që të promovohet ne Suhareke neser, me pastaj në Prishtinë, Zvicer e gjetiu..

SHPËRNDAJE