Kryetari i Levizjes “Vetvendosje”, Albin Kurti, permes nje videomesazhi i ka bere thirrje bashkeatedhetareve qe te votojne ne zgjedhjet e 14 shkurtit. Ai gjithashtu ka ofruar ne emer te Vetvendosjes edhe disa numra kontaktues per te marre ndihme per te gjitha paqartesite te cilat mund t’i kene.

Njoftimi i plotë:

Regjistrohu për votim nga mërgata

Nga data 13 deri 21 janar është përiudha e regjistrimit për të votuar nga mërgata. Pas këtij procesi dhe marrjes së konfirmimit do të jetë procesi i votimit, për të cilin jemi duke përgatitur video tjetër udhëzuese.

Në numrat më poshtë mund të kërkoni ndihmë për çdo paqartësi:

+383 46 868 684

+383 46 848 686

+383 48 868 684

+383 48 848 686

SHPËRNDAJE