New York, 13 qershor – Ikona hollivudiane Al Pacino (71) ia ka prezantuar publikut të dashurën 40 vjet më të re, argjentinasen Lucila Sola.

Lucila ka aktruar në disa filma në gjuhën spanjolle, ndërsa Pacinon e ka takuar në xhirimin e filmit “Wilde Salome”, kur e kishte regjisor. Ajo flet katër gjuhë dhe ka vajzën, Camila, e cila jeton me të në Los Angeles.

Çifti ka dalë në publik në prill të vitit të kaluar, por pastaj u raportua se janë ndarë. Por, duket se diçka i ka bashkuar sërish.

Al Pacino, i cili nuk është martuar kurrë, ka tre fëmijë.

SHPËRNDAJE